Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Anglia, miért csinálta? Nem...

Anglia, miért csinálta? Nem értem.

Figyelt kérdés

Nos... arról lenne szó, hogy 2 éve, voltam Angliában valami kis városban már nem is emlékszem a nevére, az iskolámmal, azóta nem hagy nyugodni ez a dolog(vagy is most újra eszembe jutott)

3-an azt hiszem, mentünk a forgalmas sétáló utcán az egyik barátom, kicsit hasonlít egy indiaira(a bőre) a másik teljesen normális és én is, szembe jött egy kopasz (nem skinhead) normálisan öltözött fickó, és kinyujtota a nyelvét, majd "pfff" ögött és mindezt amég elment melletűnk, de nekem... Ez így kicsit paranoiásan hangzik, de elég fura helyzet volt így át élni, és most újra eszembe jutott gondoltam meg kérdezem, mit gondoltok róla.


2012. febr. 7. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Tavaly sétáltam a párommal,és meglepődve láttuk,hogy 2 fiatal(fiú,és a lány)előttünk sétáltak,csendben átölelve mint bárki más-Majd hirtelen odament hozzájuk egy idősebb férfi,és elkezdte a fiatalokat a botjával ütögetni őket,hogy azok rátámadtak..Na ehhez mit szólsz???

Én azt,hogy a világon mindenhol vannak lökött,idegbajos emberek,akik minden ok nélkül csinálnak ökörségeket.

Egyébként a történet Budapesten történt a Margit szigeten.

Én lassan 5 éve élek Angliában.Én is találkoztam lökött öreggel..De ezen nem kell agyalni.Megtörtént és kész..Sokszor fogsz még az életed során hülyékkel összefutni..Tudnék mesélni,hogy hány idegbeteggel futottam már össze az utcán.

39/N

2012. febr. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hogy belterjesek az angolok :-)

ne foglalkozz vele :-)

2012. febr. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elég sok az indiai (meg más is) Angliában, nem biztos hogy a végtelenségig tolerálják az ottaniak. Lehet hogy éppen nemtetszését mutatta ki az illető.


Persze ez is csak addig számít, amíg nem kerülnek kisebbségbe (ami néhány kerületben már megtörtént).

2012. febr. 8. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, lehet, hogy nem is volt teljesen épelméjű, lehet, hogy nem a barna bőrű barátotok miatt csinálta, pláne ha közben nem is nézett rá, se a másik haverra, csak rád. Valami félnótás barom lehetett.
2012. febr. 8. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem csak simán hülye volt.crazy motherfucker:)
2012. febr. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!