Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebből hogyan jöhetnék ki jól?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből hogyan jöhetnék ki jól? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van az osztályban egy csaj,aki több mindenkinek is tetszik,mert eléggé jól néz ki,meg okos,kedves, stb. Többen is álmodoznak arról,hogy összejönnek vele,így többen is hajtanak rá(ahogy én is). És valahogy pont nekem sikerült összejönnöm vele,pedig talán nekem volt a legkevesebb esélyem. Három hete járunk,de szeretnénk titokban tartani,mert neki van egy két "barátnője",aki biztos kifikázná,hogy velem jár,mert külsőre egyáltalán nem vagy egy adonisz,de neki a belső számít,és ez mostani csajoknál nem annyira megszokott... És az a lényeg,hogy mivel ez az egész titok,így a többi fiú hajt még rá. És még az a nagyobb baj,hogy mindkettő jó barátom. Hogy mondjam meg nekik,hogy hagyják abba,mert közölük az egyik már túlságosan is látványosan nyomul rá és ez engem már akkor is zavart... Meg ugye lehet,hogy nem is hiszik el,(mert ugye az esélyek) és akkor megerősítést kérnek,de abból meg már tuti,hogy mindenki megtudja és majd sokan kinevetik őt (ami neki,meg főleg nekem se jó). Tehát ezt,hogy kéne elintéznem? Légyszi segítsetek!
2011. nov. 20. 18:48
 1/6 B.B05 ***** válasza:

Jézus, hány évesek vagytok? 12???

Ha igazán kellenél a csajnak, bárki előtt felvállal. BÁRKI előtt, ezt jól jegyezd meg!

2011. nov. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Már bocsi, de nem szeret igazán, ha nem mer felvállalni. Beszéld meg a csajjal a dolgot, ha nemet mond, nem éri meg a fáradozást.
2011. nov. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Úristen.... szégyel téged?? De durva, micsoda nő, akkor mit akar tőled?


Menekülj, mert csak kihasznál, hülye kis p_csa.


23/N

2011. nov. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előttem szólókhoz, ha nem mer felvállalni akkor nem is szeret igazán...
2011. nov. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem szégyel engem,meg semmi ilyenről sincs szó,én nagyjából ismerem a baráti társaságát,és tudom,hogy ilyen beképzelt az összes. Amúgy én javasoltam ezt az egészet,de úgyis egy óra múlva találkozunk,és akkor megkérdezem és rendbe teszünk mindent. Amúgy meg szerintem nem egy ilyen k*rvás fajta,mert sajnos van olyan is az osztályban és azért a kettőjük között van különbség...

16/F

2011. nov. 20. 19:03
 6/6 anonim ***** válasza:

én elhiszem ,hogy jófej meg minden de:


az igazi szerelem mindent legyőz... ez a maszlag részben igaz. Ha a barátnőd nem vállal fel akkor az csak azért lehet mert nem biztos az érzéseiben, és fél attól, hogy a barátnői kinevetnék. És ha a "jóhírét" előrébb tartja mint a ti kapcsolatotokat akkor ez a kapcsolat eléggé halott...

2011. nov. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!