Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mi baja a hullámos papagájomnak?

Mi baja a hullámos papagájomnak?

Figyelt kérdés
fel van fújódva és eddig nem szerette, ha simogatom és most meg hagyta végig, hogy simogassam meg kiengedtem és nem repült el hanem mászkált az ágyon meg a kezemen ..hoztam neki langyos vizet egy tálba, mert olyankor szokott fürdeni, de most nem akart..meg rengeteget eszik..tegnap teletöltöttem a tálját és ma már nem volt benne szinte semmi és ott ült rajta..kivettem, hogy tegyek bele kaját és fel alá járkált idegesen az ajtó előtt és mióta betettem neki a kaját azóta eszik(elég rég óta)..meg olyan csapzott is..mi baja van?:OO

2012. máj. 17. 21:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Vidd el egy megbízható állatorvoshoz aki ért a papagájokhoz, ő majd megmondja mi baja van. Ha sokáig fel van fúvódva és csapzott, akkor valami nem stimmel.

Nekem volt már olyan, hogy átmenetileg fel volt fúvódva a hullámos papagáj, de nem tartott sokáig csak 1-2 órát, aztán minden rendben lett. De ha hosszú távon ez van, akkor szerintem mindenképp vidd el egy hozzá értő dokihoz!

2012. máj. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!