Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Röpdében lehet ilyen növény?...

Röpdében lehet ilyen növény? Lent több.

Figyelt kérdés
A röpde helyén vannak fiatal, kb. 2m magasak ezek adnák majd az árnyékot. A kérdés az az, hogy nem lesz- e bajuk ha lecsipegetik? Azt olvastam hogy az emberre enyhén mérgező de a papagájra is? Ennek a fának nagyon rossz a szaga. Talán ha ezt érzik a madarak, akkor nem esznek belőle?

#papagáj #ecetfa #mérgmező?
2012. máj. 18. 14:04
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi első mondat: a röpde helyén vannak fiatal, kb. 2m magas ecetfák, ezek adnák majd az árnyékot. Ha nemtudjátok milyen az ecetfa akk szoljatok
2012. máj. 18. 14:15
 2/6 anonim ***** válasza:

Kérdésem, hogy valóban az ecetfáról: [link]

vagy a tévesen ecetfának nevezett bálványfáról beszélünk: [link]


Lényegében teljesen mindegy, mivel mindkettő mérgező növény.

2012. máj. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ok bocsi akk bálványfa. A madarakra is mérgező? Vagy szerinted lecsipegetnék?
2012. máj. 18. 14:56
 4/6 anonim ***** válasza:

A madarak nem ostobák, nem fogják lecsipegetni. Ennek feltétele a megfelelő takarmány. Értem itt a magkeverék mellett adott zöldséget, gyümölcsöt.

Viszont a papagájok kikezdhetik magát a fát.

Nem írtad, hogy milyen madarak lennének.

Egyébként majdnem minden esetben igaz, hogy ha emberre enyhén mérgező, akkor madárra nagyon is az. Van persze néhány rendhagyó eset, de nem gondolnám, hogy pl arát fogsz tartani. Vagy igen? :)

2012. máj. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem nem csak nimfák és hullámosok lennének. Akkor nem lesz probléma?
2012. máj. 19. 11:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem zárnám össze a madaraimat egy mérgező növénnyel. Sőt olyannal sem, amelyben nem vagyok biztos, hogy mérgező. Ami necces, azt inkább kihagyom.
2012. máj. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!