Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért csinálja ezt az új...

Miért csinálja ezt az új nimfám? Hogyan szelidítsem? Többi kérdés lent!

Figyelt kérdés
Régebben volt már nimfám de az kb. 5 éve volt! Ez a kis nimfa fél éves, és kb. kél óra mulva miután hozzám került már nem félt, játszott a hulikkal, és még az is engedte hogy hozzáérjek. Szeretne barátkozni a lány hullámossal de az mindig mereszgeti a csőrét (de nem bántják egymást és együtt is aludtak) és akkor a nimfa olyan hangot ad ki, mint a kocsik riasztója. Miért csinálja ezt? Mit jelent ez a hang? Fél, vagy megadja magát? Ja és az mit jelent ha egyfolytában csiripel? Az azt jelenti hogy jól érzi magát? Vagy rosszul? hogyan szelidítsem?

2012. máj. 23. 12:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam hogy ha az egyik madarad meg van szelídítve (gondolom a hulid meg van) akkor a másik is őt fogja "utánozni" tehát annyira nem fog félni.Ez nem biztos, csak olvastam
2012. máj. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!