Kezdőoldal » Állatok » Madarak » 2 hete kaptam 1 him hullámos...

Mcdougles01 kérdése:

2 hete kaptam 1 him hullámos papagájt azt mondták állat kereskesében "4-5 honapos" ma vettem mellé tenyésztötöl 1 2-3 hetes tojot és mivan akkor ha már "puszilkoznak és eggyüt esznek 4-5 orán belül?

Figyelt kérdés
2012. máj. 27. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
2-3 hetest te biztos nem vettél, mivel eleve 21-28 naposan repülnek ki a fészekből, és utána még 2 hetet együtt kell maradniuk. Szóval inkább 2-3 hónapos lehet, mint 2-3 hetes :)
2012. máj. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a 2-3 hetes-t ugy értem kirepülés után miután önnáloan eszik meg stb :)
2012. máj. 27. 15:25
 3/4 A kérdező kommentje:
Annyira hülye nem vagyok köszi :))
2012. máj. 27. 15:25
 4/4 anonim ***** válasza:

...Te sem onnantól számítod az életkorodat, hogy felállsz önállóan és tudsz enni..


Amúgy nincsen semmi, örülj neki. Tojást rakni még pár hónapig nem fognak, ha tényleg pár hónaposak. Nagyjából 1 éves korukban válnak ivaréretté. De, ha látod majd, hogy esélyes a tojásrakás, mindenképp járj utána, hogy mivel jár, mert a nem megfelelően felkészített tojó akár az életével is fizethet.

Ezt gyakran elfelejtik, vagy sokan nem tudnak róla, ha mégis tudtál, bocs: kéthetente adj nekik főtt tojást mindenképp.

2012. máj. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!