Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit tegyek a tojással?

Alexinh98 kérdése:

Mit tegyek a tojással?

Figyelt kérdés
Van egy kanárink és nincsen párja már 2 éve meg van kb és tojásokat rakott egész nap azokon ül. Én nem nagyon látom enni és inni de fogy belőle szóval biztos eszik és iszik de a tojással nem tudom mit tegyek. Kérlek segítsetek.Válaszokat előre is köszönöm!:D

2012. máj. 3. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Szinte ugyanazt mint egy papagáj esetében: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__madarak__2924644-van-..
2012. máj. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D
2012. máj. 4. 15:34
 3/6 anonim ***** válasza:
34%

Nem rosszindulatból, de miért van a kérdésed végén és a megköszönésed végén is ":D" smile? Valami nagyon vicces és röhögsz miközben kérdezed?

Nagyon sok "tini" annyira rászokott ezekre, hogy azt sem tudja mikor kell használni. Csak egy jó tanács, hogy kevésbé használsz ilyen smile-kat talán nem az a gondolat fog mindenkinek eszébe jutni a kérdésről, hogy na megin egy kis buta tinédzser...


Ha még :) smile-t raktál volna azt még megértem, mert az csak akkor egy mosolygás, hogy örülsz, hogy segítettek, de a :D egy teli szájjal vigyorgó/röhögő smile...


Amúgy az elsővel értek egyet, ha a kérdést nézzük!

2012. máj. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm de te meg eltértél a lényegtől!
2012. máj. 5. 16:33
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vedd ki a fészekbõl, vagy vegyél alá mũtojást. A 2. válaszoló. Nem sértegetésbõl, de miért zavar ez ? Azt csinál a smileykkal, amit akar! Semmi közöd hozzá. Miért ne lehetne? ":D" azt jelenti, hogy nagyon nagyom örül, hogy valaki válaszolt!
2012. máj. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat!! :D
2012. máj. 6. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!