Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A papagájom nem szereti a...

Beus35 kérdése:

A papagájom nem szereti a répát, a csírát! Ötlet? Valami újdonság?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Milyen papagáj?

2. Hogy adod neki a répát - milyen formában? Milyen csirát akarsz neki adni?

3. Egy papagájt vagy többet tartasz?

2010. dec. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Tyúkhúr, saláta levél, alma, zöldpaprika.
2010. dec. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egy papagájom van,a répát reszelve is adtam,de nem ette meg!

Csiráztattam neki magot,de meg se kóstolta!

A salátát és a répa zöldet szereti nagyon,paprikát még nem adtam neki!!Kipróbálom!!

2010. dec. 1. 21:29
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

Esetleg keverd a reszelt répát a répazöld közé, lehet, hogy úgy jobban megeszi. Ha csak egyszer vagy kevésszer próbáltad, akkor adj több alkalommal, mert elöször meg kell szoknia, hogy valami új van a tányérjában.

A paprikát az enyémek is szeretik, söt a paprikacsumát is - ha paprikát eszünk, vagy fözünk, akkor a csutkáját a magokkal a papagájaim kapják - és nagyon szeretik.

Szivesen eszik a finomra vágott keménytojást, a reszelt sajtot (kicsit száritva, hogy ne legyen tapadós), a tyúkhúrt, mindenféle zöld salátafélét.

2010. dec. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszike az ötleteket!

Nálunk a répazöld,az lóg a kalitkában,vizesen,és olyan mintha zuhanyozna,élvezi is!!

A tojást próbáltam,de kidobálta a táljából:-))Rafinált!

2010. dec. 2. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!