Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit gondoltok a galambokról?...

Mit gondoltok a galambokról? Elvileg védett állatok.

Figyelt kérdés
Egy négy emeletes társasházban lakunk. Fölöttünk jelenleg nem laknak a galambokon kívül mások, valószínűleg a tulajdonos annak idején etette és azzal együtt szoktatta oda a galambokat. Nem kell mondanom, azóta itt húhognak fölöttünk, mellettünk a mi erkélyünkön is(!), a szélkakas minden irányából ide teremnek mint az állat! Ezt kell elviselni majdnem minden reggel és délelőtt - szóval pihenés kizárva. Szóltunk a közös képviselő banyának, de az egy érvénytelen portéka, a szép szóra sem tudott cselekedni, biztos nem mert. Végső megoldásnak a patkányméreg marad. :))

2012. jún. 1. 07:59
1 2
 11/18 anonim válasza:

Én minden madár barátja vagyok, a gerlékkel, vagy az örvös galambbal (ez kifejezetten szép [link] )semmi baj sincs, a városi galamboktól viszont kifordul a belem. Egyszerűen nem ide valók, ekkora mennyiségben főleg. Mindent összesz.rnak, a dögjeik az utcán rohadnak és hosszan lehetne sorolni a betegségeket is amiket terjesztenek. Erre valami megoldást kéne találnia a városi civilizációnak, mert most olyan a helyzet mintha patkányok rohangálnának az utcákon, az emberek közé pofátlankodva, az utcán elhullva.

Addig maradnak a trükkös megoldások mint az említett cd, vagy ragadozómadarak árnyékának festése a falra, ablakra, láttam már holló-szobrot is, ki tudja mennyi haszna van, és egy szintén újabb megoldás a vércse hangját utánozó berendezés, nézz utána, bár szerintem idegesítő és egy idő után sajnos megszokják.

2012. jún. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

7-es válaszoló vagyok, mint írtam több éve tenyésztek galambokat. És a galamboktól még ember nem kapott el betegséget, kivéve ha kifejezetten a városi galambokkal foglalkozik. Ha nem hisztek nekem, ezzel a videóval alátudom támasztani az állításomat. [link]

Ajánlom hogy mindenki nézze meg, megdöbbentő de igaz!

2012. jún. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Galambtenyésztő!

A városi galambnak van valami pontosabb neve? Mint pl kacagó gerle, vagy csak simán közönséges galamb?

2012. jún. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Parlagi galamb!
2012. jún. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ti tiszta hülyék vagytok!! Miért kell megmérgezni azokat a szegény állatokat?! Nem az ő hibájuk. És mi lenne akkor ha ti lennétek a galambok helyébe,akkor titeket is meg kellene gyilkolni?? Semmiképp ne öld meg őket,mert nekik ugyan olyan joguk van ezen a Földön élni,mint akármelyik bunkó embernek!!
2012. jún. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 norman110 válasza:
A galambhús egészséges NE Bántsd öket
2016. márc. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Az utolsó kettőnek szívesen odaadom azt a pár 100 galambot, amik itt vannak a panelházaknál. Majd ha szétszarják, meg tönkreteszik a virágaitokat, akkor mondjátok, hogy szegény kis állatok. A vidéki galabok mellett simán tudok aludni, de ezek mellett, bőgnek vagy nem is tudom, hogy lehetne nevezni a hangot amit kiadnak. Egyébként tudtommal tilos etetni, itt meg eteti 1-2 gyökér (miattuk szoktak ide).
2017. júl. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Inkább az egész emberiséget kéne megmérgezni amiért állandóan más életére tör, önző, egoista, arrogáns faj, minden csak neki jár és kiszorítja a többi élőlényt. Undorodom tőle.
2018. jan. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!