Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ő milyen madár lehet? Lent.

Ő milyen madár lehet? Lent.

Figyelt kérdés

[link]


Ma találtam, egyértelműen egy fiatal példány még nem képes a repülésre és az evésre. Úgy tátogatja a száját, mint egy kis fecske. Mit eszik ez a madár? Hogyan tudnám megitatni? Naponta hányszor kell etetni/itatni?



2012. jún. 3. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem cinke. nevelésben nem tudok segiteni.
2012. jún. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
megitatni fecskendöböl. az tuti
2012. jún. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Óvatosan a fecskendőből csepegtess a csőrébe,nem kell olyan sokszor etetni,ha csipesszel elkapsz szúnyogot az is nagyon jó,legyet ne mert az már túl nagy,semmiképp ne adj neki olyat,amit te is megennél.Ha van otthon pászkátok azt törd össze és egy keveset keverj el vízben,majd szívd fel a fecskendővel,és egyszerre csak kicsit adj a szájába...Valami fészekszerűt csinálj neki,lehetőleg meleg helyen.
2012. jún. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egy dobozba betettem már egy nem használt pulcsival, búzával etettem eddig és már egyszer széklete is volt. Ez jó neki illetve jó jel?
2012. jún. 3. 20:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Búzát ne adjál neki mert rovar evő madár.
2012. jún. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Platypus ***** válasza:
Kékcinkének tűnik. Remélhetőleg nem pusztul el a búza miatt. Díszállatosnál lehet lisztkukacot és tücsköt venni(légy méret a jó kb), ezek alkalmas kaják neki.
2012. jún. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A búzától elpusztul? :(
2012. jún. 3. 21:35
 8/8 anonim ***** válasza:
hát ez kb olyan mintha egy oroszlánnak adnál salátát sztem XD most nagyon elnagyolva:)
2012. jún. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!