Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Papagáj játékok!? (több lent)

Papagáj játékok!? (több lent)

Figyelt kérdés

nem tudtok valami jó papagáj játékot?

amit otthon el lehet készíteni?

és 1 papagáj jól el tud vele szórakozni.

Köszi előre is!


2012. jún. 10. 12:00
 1/2 Virry ***** válasza:
Szerintem valami kis csörgőt akassz fel madzagra, és ő majd azt megpróbálja megfogni a csőrével, de nem mindig sikerül majd neki, hadd próbálkozzon. :)
2012. jún. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hosszú fűzfagallyakat összehajtasz,összekötsz kenderzsineggel érdekes formákká,hintává.

Alaposan elmosott jégrémpálcikákból, kettészedett natúr,nem festett fa csipeszekből is jó játékokat lehet csinálni. A jégrémpálcikákba én először ollóval csinálok egy lyukat hogy kenderzsinegre lehessen fűzni majd óvatosan,anélkül hogy széttörne különböző formákat szoktam belőle kivágni.A formák közé pedig akkora színes gyöngyöket szoktam tenni amiket biztos nem tudnak lenyelni.

2012. jún. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!