Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Budapesten lakom a 14. kerület...

Budapesten lakom a 14. kerületben és nagyon elszaporodtak a szarkák! Lehet velük valamit kezdeni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen már annyi van belőlük, hogy ha kinyitom az ablakot akkor csak azt hallom, hogy "cserregnek, kárognak " nem tudom, de nagyon idegesítő!!!

Lehet ezzel valamit kezdeni?

Védett állat a szarka?

Esetleg az önkormányzatnál kell szólni hogy irtsák ezeket ki ?



2012. jún. 12. 11:26
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Hello!

Mogyoródi út-on! Felőlem viheted mindet! Sőt....

2012. júl. 10. 05:17
 12/17 Anarchy1 válasza:
hali apámal beszélek de nekm csak kicsi kell érted idei hogy betanítsam ami most kelt ki max pár hónapos de legjoblenne 3hetes nemtudod hogy vannak-e kicsikék fészekben?
2012. júl. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
sajnos azt nem tudom :(
2012. júl. 11. 10:11
 14/17 Anarchy1 válasza:
nem tudnád megnézni h van e valahol ?
2012. júl. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
A városban elszaporodott szarkák kártékonyak, mert teljesen kipusztítják a kisebb énekesmadarakat. Tíz éve madárdaltól volt hangos a lakótelep, ma csak cserregés, sehol egy rigó, cinke. Az irtásukról az önkormányzatnak kellene gondoskodnia. Légpuskával csak óvatosan.
2016. júl. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
2016. júl. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Vegyél füldugót vagy hagyd csukva az ablakot. Csak azért kiírtani egy madarat mert idegesít? Te egy barom vagy!!!! Kiskorodban gondolom te sem voltál csendben és mégsem ütöttek agyon. Sajnálom hogy ilyen lelkivilággal kell élned.

Ja,amúgy nekem is van egy szarkám és esküszöm néha értelmesebb mint néhány ember.

2017. márc. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!