Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nimfa papagáj nemi kérdés! Ez...

Nimfa papagáj nemi kérdés! Ez mi? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Lenne egy fontos kérdésem! Van három papagájunk. Az egyik elvileg tojó a másik kettő pedig hím(elvileg). Mivel az első hím nem foglalkozott a tojóval, ezért vettünk még egy hímet. Az sem foglalkozott vele. A két hím nagyon kezdett összehaverkodni, akár csak egy pár. Tollászták egymást, meg ilyesmik. Ma viszont egy elég érdekes helyzetnek lettem a szemtanúja... a régebbi hím szépen rámászott a másodiknak hozott hímre és konkrétan párosodtak. Még hangot is adtak ki. Ez azt jelenti, hogy a második hím tojó? Vagy csak homokosak? Ilyen lehet? :/ Akkor rakjunk fel keltetőt? Ha a 2. hím tojó, akkor mikorra várhatjuk a tojások lerakását? KÖSZÖNÖM AZ ÉTELMES VÁLASZOKAT!

#nimfapapagáj #nősténykérdés
2012. jún. 10. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Bármi lehet.

Tegyél fel róluk pár olyan képet amelyeken tisztán látszik a viaszhártyájuk.

Két hím és két tojó is simán párzik egymással.

Odút még NE tegyél fel.

2012. jún. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mivel nimfák, ezért ne a viaszhártyájukról tegyél képet, hanem a madarak alsó tollazatáról.

Ha mindhárom madár együtt van és a tojó valóban tojó és nem egy harmadik hím, akkor a most kialakult pár valószínűleg külön nemű. Mivel mindkét nem képviselteti magát, így nem fognak egynemű párok kialakulni.

2012. jún. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igaz! Nem tudom miért hittem azt hogy hullámosokról van szó.


A farktollukról alulról,az egész madárról és ha megoldható a szárnyuk belsejéről készíts képeket.

2012. jún. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A nimfáknál is simán előfordulhat hogy két tojó vagy két hím párzik.
2012. jún. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!