Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Tegnap este óra itt egy...

Tegnap este óra itt egy galamb. Mit csináljunk vele?

Figyelt kérdés
A gyűrűjén rajta van a telefonszám, sorszám, és az, hogy kié.. Postagalamb lehetett?
2012. jún. 15. 16:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha valóban ő a tulajdonos, és megkérdi, mivel tudja meghálálni: egy pár vágnivaló kisgalamb. Isteni a levese, majd utána megtölteni és megsütni!

De ha többen vagytok, pörköltnek is nokedlivel, nagyon finom, úgy kiadósabb!

2012. jún. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Vágni.. ártatlan galambot? :8:8-I)

Jaj szegény.

Van egy galambom akit 3 napos korától etetek és itatok.

meleg vizes műanyag palack volt a pótmama. ronggyal letakarva. Már lassan (szeptemberben) 5 éves lesz. Eleinte alig ment le kisebb búzaszem a torkán, azért felneveltem.


Az viszont rémisztő horrornak tűnik, nekem, hogy galambot levágni.


Még kicsi gyerek voltam és a nagyi vidékről származott és (szentségtörés még kimondani is) megfőzött egy galambot és meg akarta etetni velem. Addig jutottam, hogy megszagoltam. Arra a napra elment még az étvágyam is. Az csak az egyik dolog, hogy nagyon furcsa szaga volt. Megfordult a gyomrom tőle. Igaz a galambokat már akkor is szerettem mint kedves kis állatkákat. Talán azért sem tudtam ételként gondolni rá.


Most is van egy kis galamb barátom, de inkább nevelt, neveletlen galamb "kisfiam". http://www.youtube.com/watch?v=bCVcE5OQASo&list=UUssTTBV2sns..

2013. máj. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!