Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan tudnák héját fogni?

Hogyan tudnák héját fogni?

Figyelt kérdés
Nem láttam még közelről elő héját és meg szeretném tekinteni de elengedném rögtön utána ezért olyan módszert szeretnék hogy minél kevesebb kárt okozzak neki.

2012. jún. 19. 22:35
1 2
 11/17 Platypus ***** válasza:

Nézz körül, hol vannak solymász rendezvények, előfordul héja is a madaraik közt. Azt jó közelről meg lehet nézni.

Az eredeti elképzelésed nem éppen állatbarát és eléggé törvénybe ütköző.

2012. jún. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Bakker ne fikázzátok már ha azt sem tudjátok, hogy a réti, vagy a citrom héjáról beszél!!! Szerintem rohadtul megérthetitek, hogy fölháborodik ezen!
2012. jún. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
74%

Egyszerű.

Kimész a rétre, utánzod a pockot, és mikor éppen fel akarna kapni, az egyik kezeddel összefogod jó erősen a két lábát, a másikkal meg a fejére húzod a zoknidat!

Miután megtekintetted a madarat, lerántod a zoknit és elengeded a lábát.

2012. jún. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
addig fucc uttanna, amig meg nem fogod
2012. júl. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem tudsz normális esetben elkapni egyet sem. Ne is próbálkozz ilyen módszerrel mert valamelyikőtök a rövidebbet húzza és az itteni csapat a héjának drukkol szerintem :)

A fehér cápákat nem szereted véletlenül?

2012. júl. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

SEHOGY!

Okos állatok a héják!

Nem tudod olyan egyszerűen elpakni mint pl a verebet!

2012. júl. 20. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Az utolsó meg használhatóbb válasz volt!
2012. júl. 22. 00:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!