Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Eltört a papagáj lába! Hullámo...

Eltört a papagáj lába! Hullámos papagáj 4 hónapos tojónak eltört a lába a hajlatánál. Már fertőtlenítettem és visszatettem a helyére. Mit lehet vele csinálni? Meg fog gyógyulni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 20. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tört el? Összeverekedett egy másikkal? Állatorvoshoz vidd!!
2012. jún. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem verekedett össze senkivel, csak csibehálóból van a röpdéje és lehet hogy rosszul fogta meg és így törhetett el
2012. jún. 20. 16:56
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az lett volna az első, hogy állatorvoshoz viszem. Neked miért nem ez volt?
2012. jún. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vidd állatorvoshoz, ne is kérdezgess, nekem még nem volt ilyen problémám, de hátha sínbe tudja tenni, vagy nem tudom hogy lehet neki segíteni, de nálunk biztosan jobban tudja, és gondolom fáj is neki, és ha össze is forrna magától, lehet, hogy rosszul, és nem fog tudni járni, kapaszkodni. A háló pedig nagyon veszélyes, gondolom beleakadt, és nem bírta kivenni, ki tudja meddig lógott ott, és azért törhetett el a lába.
2012. jún. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, mi lett a papagájjal? Tudtak neki segíteni?
2012. jún. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!