Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Tudnak már annyira repülni...

Tudnak már annyira repülni hogy ne haljanak meg? Feketerigó fészkelt az erkélyemre, a másodikon lakom alattam hát nem beton de csempe van a földön. Tudom h korai fészekhagyók ezért nagyon félek h mikor "kipotyognak" a fészekből meghalnak.

Figyelt kérdés
Nehezen de talán megoldható h szivacsot tegyek alájuk a "kertbe", de nem tudom.. Mit tegyek? Vagy feleslegesen aggódom?
2012. jún. 23. 09:35
 1/1 Alföld válasza:
Valójában a feketerigó fiókái fészeklakók, de eléggé korán lerepülnek a fészekről és a kirepült fiókák további etetését a madárszülők a földön és alacsonyabb bokrok ágain tartózkodva folytatják. Szerintem a gond nem a csempe, mert a kismadarak szárnya már elég erős ahhoz, hogy ereszkedve minden baj nélkül földet érjenek. Nagyobb gondot jelenthet a környezetben szabadon lévő kutya, macska jelenléte, amelyek a gyengén repülésre képes fiókákat elpusztíthatják.
2012. jún. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!