Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik ól melegebb?

Melyik ól melegebb?

Figyelt kérdés
Ami fából van vagy pedig ami betonból/kőből?
2012. febr. 3. 21:10
 1/10 Mailerdeamon ***** válasza:
A fából készült.
2012. febr. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a kutyák helye vályogból készült. Nagyon jól szigetel. Nem tudom, hogy a beton is hasonló e...:/ Talán jobban szél védett.
2012. febr. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az én kutyámnak van egy ólja betonból meg egy fából de ő inkább a beton ólat szereti jobban és azt használja!
2012. febr. 3. 21:22
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a fa. Gondolj bele, hogy milyen hideg a betonól. Régen volt, hogy vályogból össze dobtam egy ólat, na az volt az igazi! Télen meleg volt, nyáron hűvös!!
2012. febr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szerintem is a fa, de akkor miért a betonból készült ólat használja???
2012. febr. 3. 21:25
 6/10 anonim ***** válasza:
Biztos oka van ha azt használja. Szénázd be neki ha van rá lehetőség vagy sok sok pokróccal béleld ki neki. Illetve ha az ajtaja nyitott akkor oda is tegyél egy pokrócot, hogy ne fújjon be a szél.
2012. febr. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ugyanolyan vastag beton, mint amilyen vastag fa? Mert egy vastag betonfal melegebb, mint egy vékony deszkaház, amin ki-sb e jár a szél.

Mi is a panelban lakunk télen, nem a kis faházban!!

Béleld ki a betont hungarocellel! Vagy kívülről olyannal mint aházakat. A deszka jó lesz nyáron . Gondolom a kutya csak tudja, mi a jó neki.

2012. febr. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
egyenlő vastagság esetén melegebb a fa csak. 1 méter vastag betonfal jobban véd, mint 2 milliméter vastag falemez.
2012. febr. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Mailerdeamon ***** válasza:
Mindkettőnek van gyengéje ha nem megfelelően van megépítve. A szigetelés elengedhetetlen, hiszen hiába van fából, ha szelel, a beton meg télen hideg, nyáron meleg.
2012. febr. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nemnem a beton ólat nagyon szereti nyáron az pontazért van mert nagyon hűvös:)
2012. febr. 3. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!