Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A vadgerle meddig él fogságban?

A vadgerle meddig él fogságban?

Figyelt kérdés
Ha valaki tudja az írja le nekem mert fontos egyébként nagyon szelíd a vadgerlém már kiskora óta én nevelem meg is engedi hogy megsimogassam szerintetek meddig él fogságban?

#házi kedvenc lett #szeretjük.
2012. júl. 2. 19:08
 1/8 anonim válasza:
Nekem már 7 pár vadgelicém van és eddig még egysem pusztult el!!
2012. júl. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
E
2012. júl. 3. 17:01
 3/8 A kérdező kommentje:

Ennek én nagyon örülők ! de én azt kérdeztem hogy meddig él fogságban! van fényképem is róla sok 1-et ki is rakok ide


[link]


ő 1 sztár a youtube-on !!! a neve Meki !

2012. júl. 3. 17:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Balkáni gerle
2012. júl. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a postagalambom nyolc évet élt.
2012. júl. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Addig ameddig a fazékba nem kerül! Galambleves!!!! Imádom! :P



Richárd

2012. júl. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyél sokat, ha arra a gerlét ti megeszitek... Arra azért felhívom a figyelmedet kedves kérdező hogy nem mindegy hogy vadgerle, vagy balkáni gerle. Mert az a kép amin rajta van a gerle az Balkáni gerle!


Ilyen a vadgerle: [link]


Ilyen a Balkáni gerle: [link]

2012. júl. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Oké ! csak mi itt így nevezzük a balkáni gerlét hogy vadgerle az 1-ik rokonunk meg azt mondja hogy sutyinszki

de most már én is balkáni gerlének fogom hívni és mondom is mindenkinek hogy balkáni gerle az eredeti neve köszi az infót!

2012. júl. 20. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!