Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Brutális gyilkosság áldozatai...

Brutális gyilkosság áldozatai lettek a baranyai gyurgyalagok. Ki tehette?

Figyelt kérdés

A madarak néha méheket is elfogyasztanak, ezért gyanítják, hogy méhész lehetett az elkövető. Vagy unatkozó gyerekek? Mit gondoltok?

Felháborító, remélem hosszú időre lecsukják akárki is volt.



2012. júl. 4. 12:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mi a történet pontosabban ? Mert én nem halottam erről .
2012. júl. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Talán unatkozó idióta kamaszok... tényleg borzasztó!!! Nagyon remélem, hogy egyszer már példát statuál az állam és az igazságszolgáltatás az ilyenek ellen!
2012. júl. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2012. júl. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem is unatkozó kamaszok voltak. Undorító emberek lehettek az biztos. Sajnos nem sok esélyt látok rá hogy meg legyen a tettes(ek) de ne legyen igazam.
2012. júl. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Tegnap mondták be a tvben. Itt van 2 cikk róla:

[link]


[link]

2012. júl. 4. 12:50
 6/14 anonim ***** válasza:

Remélem, hogy mivel homokbányáról van szó, használható nyomokat talál a rendőrség!

Nem vagyok egy szadista, de az elkövetőt ugyanígy büntetném: élve befalaznám!

2012. júl. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Azért írtam, hogy talán méhészek, mert az egyik cikkben is említik ezt.

Ha pedig gyerekek voltak, akkor megerősíteném a 12 éves kor fölötti büntethetőséget. Az alatt meg a szülők feleljenek. Hihetetlen hogy senki nem bünteti meg ezeket. Talán majd a JóIsten.

Múltkor vagy 100 juh égett bent a hodályokban elevenen, mert pár csitri felgyújtotta szórakozásból.

2012. júl. 4. 12:53
 8/14 anonim ***** válasza:

Hát azon is kiakadtam . Hallgatom a híreket mondja a bemondó hogy egy kislány gyújtotta fel . Én kis naív gondoltam hogy egy cirka 6 éves kislány véletlenül gyújtotta meg. Eszem megáll hogy egy 14 évesnek nincs ennyi esze. Az már rég nem kislány a mai világban. Hála az égnek hogy már büntethető.

És itt is szerencsétlen állatok haltak meg. Szégyen...

2012. júl. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kszi elolvastam . Hát sajnos nagyon sok idióta van manapság . A méhészeket én ki zárnám és inkább hajlok az mellé hogy pár unatkozó hülye gyerek volt az . Egyébként az is szörnyű amit a 14 éves lány csinált hogy unalomból felgyújtott egy istállót . Egyébként én nem is értem hogy mi élvezet van benne . Viszont szerintem az is a baj hogy a mai filmek nagy része a gyilkolásról szól és ilyeneket néznek ahelyett hogy elmennének játszani mint mi is csináltuk hogy minden nap fociztunk vagy bicikliztünk és megvoltunk tv nélkül .
2012. júl. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Az Unicef meg tiltakozik, hogy ne büntethessék szegény gyerekeket, mert ők is áldozatok. Már kinek az áldozatai? Max a saját hülyeségüknek. Meg a szüleik nevelésének. Kapnak egy ejnyebejnyét aztán jöhet a következő. Akkor feleljenek a szülők.
2012. júl. 4. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!