Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hol, Kitől tudok ARA papagájt...

Hol, Kitől tudok ARA papagájt vagy KAKADUt örökbe fogadni vagy olcson vásárolni?

Figyelt kérdés

Értek hozzájuk már kiskorom ota mindenféle állatom volt,pl)nimfa, énekes, hullámos, pinty, kanári, nyul tengerimalac, teknős, degu, hal, rák, amazon, meg még nagyon sok, de ezekből már kinőttem elajándékoztam és most nincs semilyen állatom.

MOST egy komolyabb állatot zseretnék de csak EGYET és azzal komolyan foglakozni. Ilyen lenne egy ara papagáj vagy egy kakadu!Szivesen befogadnék valahonnan mert az eddigi álltaim nagyrésze is igykerült hozzám. Segítsetek légyszives!



2012. júl. 4. 12:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ara és kakadu, és egyáltalán (a hullámoson és nimfán kívül) MINDEN papagáj engedélyköteles! Szóval ne akarj olcsón vásárolni ilyet, mert az biztosan valami csempészett állatka.
2012. júl. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Romania,Sepsi Szent Gyorgy,89. hazszam
2012. júl. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

A 7. válaszonak nagyon köszönöm az egyetlen értelmes és segítő választ!

Mert ha nemis tudjátok h én menniyt értek hozzá akkor nemkell igy lehuzni, nyilván tudom h kell engedély meg stb..


Szia!

Nagyon köszönöm a választ, segített!

Nagyon sok mindennnel tisztában vagyok, mivel volt ugy 2 év mikor csak ezt olvastam interneten és nem 1 könyvet hanem vagy 6-8 könyvet olvastam el erről!

Szinte már az összes papaágfajt át tanulmányoztam , jegyzeteltem és főleg h van velük tapasztalatom , és az elajándékozás meg elpusztulásoknak mindnek megvolt az oka, csak h egyet említsek 3 hétre elutaztunk aztán én mége gy hetet egy rokonunknál, és azért nemvolt könnyű enniy állatt szétvinni az ismerősök klözt aki gondozza..És azért is szeretnék egyet mert akkor az összes időm és figyetmet rá tudom fordítani. Nyílván nem panelban tartottunk enniy állatot, félig faluban a város mellett lakunk nagy kertes házban és külön a melléképületben voltak, és ez sokkal jobb volt mert tágasan elfértek az állatok, és nemidegesíette a házban szolo zene pl.

Igazábol a többit majd leirom privátban mert ez mást ugysem érdekel..!Köszönöm mégegyszer!

2012. aug. 2. 20:11
 14/14 anonim ***** válasza:
79%
Hát feleim, 10-ből 9-en ím hiába fáradtunk. Legyen ez tanulság arra, hogy rossz helyesírású, önfejű kérdezőknek mennyire érdemes választ írni.
2012. aug. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!