Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ez milyen fióka? (képpel)

Ez milyen fióka? (képpel)

Figyelt kérdés

A cicám hozta be...

[link]

[link]


2012. júl. 6. 12:26
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
Anyum vissza akarja adni a macskának. :(
2012. júl. 6. 12:27
 2/40 anonim ***** válasza:
Cinege félének néz ki.
2012. júl. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:

nem veréb a sárga foltból itélve... hol találtátok? milyen madarak fészkelnek a környéken? én sárga rigó fiókűra tippelek

[link]

szerinted hasonlit? ( a képemen lévő fiatalabbnak tűnik)

2012. júl. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
Lehet stiglic, vagy veréb. Attól függ, hogy városban, vagy faluban, erdő mellett laktok-e. Ha városból hoztad be, akkor veréb. De az a sárga folt a tollán megtévesztő.
2012. júl. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
48%

anyád egy hülye állatknzó. Bele kell rúgni. Egyébként én láttam ilyen fiókákat a Dunántúlon egy helyen. Nem tudom, hogy milyen fiókák, de ezen a helyen minden évben kipotyognak a fészekből, nagyjából ilyen állapotban, és a földön szaladnak, aztán megpróbálnak elemelkedni. A Magyar Madártani Egyesület honlapján fent van, hogy mit kell csinálni sérült meg talált madarakkal és fiókákkal.

[link]

Hívd fel őket, vagy küldd el nekik emailben a képeket, ők majd megmondják.

2012. júl. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
Sárgarigó fióka.
2012. júl. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

Városban élek, patak mentén, feketerigó, veréb, cinkék vannak errefelé, stiglic nem nagyon. Viszont hasonlít a stiglicre, mert ennek is fehér a hasa, és sárgás a szárnya. A piros folt az arcukon akkor később alakul ki?

Egyébként ezt is én írtam ki :D

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__madarak__2940227

2012. júl. 6. 12:45
 8/40 anonim ***** válasza:
egyébként szemmel láthatóan szegény gubbaszt, nincs nagyon jól. Jó lenne valahogy védettebben elhelyezni, hogy kevesebb stressz érje, és adni neki vizet meg valami kaját.
2012. júl. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
Lol, ez nem sárgarigó, hanem zöldike. A szülei valószínűleg a közelben vannak és keresik, esetleg nézz körül.
2012. júl. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
Semmiképp se add vissza a macskának! Arra vigyázz,hogy ne nagyon zárd be úgy értem ketrecbe meg ilyenekbe ne tedd,mert az én verébfiókám a bezártság miatt pusztult el.A kutyust meg ne nagyon engedd közel hozzá,mert ha nem is bántja,de a fiókának elég nagy stresszt okoz,hogy ott van,fél tőle.
2012. júl. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!