Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért nem fürdik a hullámosom?

Miért nem fürdik a hullámosom?

Figyelt kérdés
Van egy hullámos papagájom. Berakok neki egy kis tálba vizet, hogy fürödjön, de nem teszi. Csak iszik belőle, de még azt sem, ha belekakil xD. Pedig nagyon melege van szegénynek, mert széttárja a szárnyait és liheg. Valami ötlet?

2012. júl. 6. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mennyire játékos, mennyire szokott a válladra szállni, de próbáld a válladon kivinni a fürdőszobába, és a tenyeredbe folyass langyos vizet, mint ahogy inni szoktunk. A mienk ilyenkor nem bírta ki, odarepült és elkezdett pancsolni a vízsugár körül a kezemben.
2012. júl. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert szeret kis büdös lenni :D Amúgy virágpermetezővel permetezz rá vizet, úgy is jó :) Csak olyat használj, amiben vízen kívül semmi más nem volt még.
2012. júl. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jah és enyémek sem fürdenek, én is kiraktam egy ehhez hasonló kérdést, és azt kaptam válaszul, hogy azért nem fürdenek, mert nem raktam ki nekik szappant és törölközőt. :'D
2012. júl. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!