Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van egy hullámosom,2 hónapja...

Van egy hullámosom,2 hónapja van velünk, de egyszerűen nem akar fürdeni. De nyáron szeretném ha belemártózna mert hűtse le magát, meg hát minden papagáj szeret fürdeni, hogy tudnám rávezeni, hogy nem is rossz dolog?

Figyelt kérdés
Van egy szobaszökőkutam, kiszedtem belőle mindent csak kis kövek vannak benne, meg a víz, az előző madaram imádta, de ő csak inni megy oda. :/
2012. jún. 22. 08:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha szelíd akkor amikor a szökőkút szélén áll fröcsköld le,pancsolj az ujjaiddal a vízben hátha kedvet kap hozzá. Az én hullámosom csak akkor hajlandó fürdeni ha a kezem is benn van a tálban.

Lehet hogy zuhanyozni jobban szeretne.

Olyan virágpermetezőt használj amiben vízen kívül soha nem volt más. Ne direkt rá fújd hanem csak a lehulló permet essen rá.


Ne csak nyáron fürdesd. Minden év minden hetében legalább kétszer adj neki lehetőséget fürdeni.

2012. jún. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
csináld azt hogy a szökőkútban játszol a kezeddel és hogyha megjön a kedve és odamegy akkor a nedves kezeddel simogasd meg hátha megjön a kedve hozzá és rájön milyen jó érzés!
2012. jún. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vegyél olyan műanyag virágpermetező sprayt, töltsd meg vízzel, és porlasztóra állítva spriccelgesd le a papagájt párszor. Rögtön látni fogod, hogy tetszik-e neki. Az enyémek ezt nagyon szeretik!
2012. okt. 4. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!