Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Találtam egy galambot. Már...

Találtam egy galambot. Már nem kicsi, de azért nevelésre szorúl, mit tehetek érte?

Figyelt kérdés
A járdán találtam egy galambot. Teljesen egészségesnek tűnik...Betettem egy madárkalitkába, egy kis szénára. Fogságban fel tudom nevelni, mit tehetek érte? Mit eszik?? Hogyan etessem?? Hogyan adjak neki vizet? Légyszi mindent írjatok le ami fontos lehet!!
2009. júl. 12. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a múltkor egy kis kakast találtam. Magokkal kell etetni. Bármelyik kisállatkereskedésben kapsz. Vizet tegyél ki kis tálba, majd fog inni magától, ha szomjas lesz.
2009. júl. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Jól mondta ez első. Magokkal etesd, esetleg főzhetsz neki főtt tojást és a sárgáját add oda neki. Vizet itatótálba tegyél neki.

Azért figyeld, hogy eszik-e magától, ha nem próbáld kis fecskendőből megetetni.

2009. júl. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
mivel úgyis állatkereskedésbe kell menned, hogy vegyél neki enni, kérdezd meg ott! Én 5 galambot neveltem fel, mindig kértem tanácsot (mert mindet már életkorban találtam). Kenyeret nehogy adj, mert puffasztja.
2009. júl. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
előző vagyok. Már=más
2009. júl. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!