Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A nimfa papagáj rikácsol?...

A nimfa papagáj rikácsol? Tovább lent.

Figyelt kérdés
A kérdés főcímből láthatóan az, hogy a nimfa papagáj éjjel rikácsol? Esetleg, ha igen ha ráteszek valami sötét leplet abbahagyja? Vagy alszik? Mert a hullámos papagáj az mindig rikácsol... A nimfa papagáj egyedül lesz.

2012. júl. 13. 20:35
1 2
 11/13 rostasmark válasza:
Nekem is van egy nimfapapagájom{Rafaell}ő is szokott rikácsolni de minden nap amikor kiveszem rámászik az ülőrúdjára és ott szokott üldögélni vagy a vállamon.De tényleg rikácsolnak szerintem ne takard le én se szoktam hanem amikor kivettem és vissza is raktam akkor már csak akkor rikácsol amikor éhes vagy újból ki akar jönni.
2012. júl. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Az enyém akkor hangoskodik amikor engem hív.
2012. júl. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 bajnokaron válasza:
Hello!Nekem van 2 nimfám, 1 hím és 1 tojó. Még este nem "rikácsoltak", csak talán egyet csipogott az egyik. Azért napközbe felelevednek. :-)
2012. nov. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!