Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen időközönként váltják a...

Milyen időközönként váltják a hullámos papagájok a tollaikat? Ősszel és tavasszal? Ilyenkor kell nekik valami plusz kaja? Mondjuk tollváltásra való vitamin vagy valami?

Figyelt kérdés

2012. júl. 13. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha egészségesek és jól vannak etetve(pl. kapnak 1-2 hetente főtt tojást(mindig nem csak vedléskor)) akkor nem kell nekik semmilyen plusz vitamin csak egy kicsivel több fehérje.

Én annak amelyik vedlik(4 papagájom van külön kalitkában) hetente egyszer főtt lencsét és/vagy babot szoktam adni addig amíg már nem hullik a tolla.


Hogy pontosan mikor vedlenek azt nem tudom de az enyémek nem csak ősszel és tavasszal szoktak. 1 most fejezte be a vedlést kettő pedig pár hete kezdte el. Volt már olyan is hogy az egyik pár hónap alatt kétszer vedlett.

2012. júl. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2012. júl. 15. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!