Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan etessem a talált...

Hogyan etessem a talált fiókát, ha nem nyitja ki a csőrét?

Figyelt kérdés
2012. júl. 15. 16:34
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
Fogd meg a madarat,hogy ne tudjon elmenni és nyomd meg a csőre két "szélét" ;)
2012. júl. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
es miert nem nyitja ki magatol? miert nem akar enni?? ez nem fog neki fajni??
2012. júl. 15. 16:50
 3/25 anonim ***** válasza:
rágcsáld meg a kukacot, aztán tedd a szájába a te száddal.
2012. júl. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
Nem fáj neki, ezzel csak jót akarsz neki..Nálam is itt van 3 rozsdafarkú madárka már fél hónapja és ha nem raktam volna be a csőrükbe a kaját, akkor elpusztultak volna, utána majd szépen egy kis idő után már maguktól kinyitják, sőt az enyéim már fel is csipegetik. Amúgy milyen madár?
2012. júl. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

ez egy kisveréb! :) sikerült megetetni, de ma mondjuk úgy ez voét a másfeledik etetése, reggel és délután makacs volt, de most megtömtem! remélem túléli a megpróbáltatásokat.


Honnan tudom, hogy már eléget adtam neki? nem szeretném túletetni!!

2012. júl. 15. 18:11
 6/25 anonim ***** válasza:

mikor éhes akkor csipog ugye? namármost, etetés közben is csipog míg jól nem lakott. ha nem csipog akkor jól van lakva :)

egyébként nemsokára nyitni fog és könnyebb lesz az etetés.csak meg kell szoknia hogy te eteted.

egyébként mit adsz neki enni?

2012. júl. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

nem csipog o sose, egyszer csipogott, amikor az allatorvos megfogta valahol a hatanal es megvizsgalta, azota nem is halottam a hangjat, meg addig se, egyszerse!


kemeny tojast kap, felhigitva vizzel, pepesitve

meg kesobb fog kapni pici nyers csirket pici szolocukorral(orvos mondta h jo)szinten pepesitve


holnap meg veszek neki csontit.... de azt elve adjam neki?!

2012. júl. 15. 18:38
 8/25 anonim válasza:
Ne mert még pici hozzá, majd csak akkor add neki élve ha már magától felcsipegeti..Napi kb. 4x-5x kell megetetni és kukacból egy alkalommal kb. 4-et-5-öt kaphat
2012. júl. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
#1,#4,#8 válaszoló: De ha állandóan csipog akkor ne adj neki kaját csak mondjuk reggel amikor felkelsz és 4 óránként,addig amíg le nem fekszel aludni(Én pl. a rozsdafarkú fiókáimat 9-kor,1-kor,5-kor,8-kor és 11-kor szoktam etetni, kapnak kukacot és mellé csepegtetőből vizet, ami LANGYOS, mert különben megfázhatnak)
2012. júl. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
A kartondobozát félig alufóliázd le, így melegen tartja. Gyorsabb lesz az emésztés
2012. júl. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!