Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Feketerigó fiókát hogy etessem?

Feketerigó fiókát hogy etessem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nemrég találtam egy átázott feketerigó fiókát a fűben. A fészket nem találtam és a szüleit sem láttam, szóval hazahoztam. Megszárogattam, adtam neki egy kevés kutyakonzervet, most alszik. Egy rég nem használt madár kalitkába tettem, egy ruhakupacra.

A szeme már nyitva van, a hasán és a farkán nincs toll, a szárnyain már van meg a fején is, mennyi idős lehet?

Mivel etessem ezután, milyen időközönként, kell-e neki külön vizet adni?


2010. jún. 17. 21:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Legjobb lenne felvágott földigilisztát adni neki, szemcseppntővel óvatosan vízet cseppenteni a nyelvére nem a torkába.
2010. jún. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Fogj neki gilisztát, bogarakat, ilyesmit, azt méltányolni fogja szerintem. ;) Vizet külön nem tudom, igényli-e, de ártani nem árthat, ha raksz oda egy keveset.
2010. jún. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szegényke :( Hát gilisztát meg bogarakat eszik. Azt sajna nem tom h mennyi idős
2010. jún. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
én egy galambot találtam anno. azt a száraz macskaeldelellel etettem, beáztatva vízbe. megette felnőtt és életben maradt.
2010. jún. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat :)

Jó lenne tudni mennyi idős, meddig kellene gondozni. 10 körül felébredt és csipogott, gondolom megéhezett, 2 órát aludt. Csak konzerv kutyakaja van itthon, de úgy tűnik szereti. Holnap megpróbálok beszerezni pár kukacot, bogarat :) Vizet is adtam neki egy keveset fecskendővel. Viszont reggel el kell mennem és nem tudom bízni senkire, remélem életben lesz még délután amikor hazajövök...

2010. jún. 17. 23:40
 6/16 A kérdező kommentje:

Csináltam róla képet, hátha valaki meg tudja tippelni mennyi idős:

[url= [link]


[url= [link]

2010. jún. 17. 23:53
 7/16 A kérdező kommentje:

Bocsánat az előzőért, itt van helyesen

[link]

[link]

2010. jún. 17. 23:55
 8/16 anonim ***** válasza:
Szia! Bocsi, hogy írok, csak kíváncsi vagyok a madárka sorsára, majd kérlek, írd le, mi lett vele. Mi kiskoromban találtunk egy azt hiszem, fülemüle fiókát, és etetni akartuk, de sajnos elpusztult:(( Remélem, te több szerencsével jársz!
2010. jún. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
allatkereskedesben lehet venni lisztkukacit,tucskoket. azt hiszem az egy idore megfelel,amig vadaszol neki.
2010. jún. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
42%
A FEKETERIGÓ NORMÁLISAN KIUGRIK A FÉSZEKBŐL ÉS A BOKROK ALATT UGRÁL AMÍG MEGTANUL REPÜLNI, A SZÜLEI NAPONTA PÁRSZOR MEGKERESIK ÉS MEGETETIK! NEM SZABAD ELHOZNI ONNAN, EZZEL ALÁÍRTAD A HALÁLOS ÍTÉLETÉT, MERT NEM TUDOD SZAKSZERŰEN ETETNI,DE HA MAJD ELENGEDED NEM FOG FÉLNI ÉS MEGÖLI MAJD VMI, ELÜTI AUTÓ STB. GRATULÁLOK, TANULJ AZ ESETBŐL KÉRLEK
2010. jún. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!