Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Ciki az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Ciki az, ha manapság egy 16 éves "erkölcsös" lány fél a szextől? (normális válaszokat légyszi)

Figyelt kérdés
legutóbb azért hagyott el a barátom, mert nem feküdtem le vele...
2009. júl. 26. 20:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rendben van, bár a fiúk legtöbbje ilyesmi korban főleg azért megy bele kapcsolatokba, hogy tapasztalatot szerezzen (főleg szexben). Engem nem érdekelne, hogy várni kell, ha olyan partnert találnék, akivel jól érzem magam, és tényleg szeretem. 19F
2009. júl. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%

hol lenne gáz, épp ez a helyes cselekvés hisz 16évesen nem is szabadna lefeküdni senkivel, legalábbis ezt tartom normális dolognak


és ha úgyérzed nem álsz készen még mostanába sem, akk ne tedd meg

2009. júl. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem is érdemelt meg téged, ha elhagyott emiatt.

Egyáltalán nem ciki, hogy szűz vagy még. Te még legalább normálisabb vagy, nem olyan, aki olyan nagyon felnőtt akar lenni és gyorsan elveszíteni.

Én 18 múltam nem sokkal, mikor elvesztettem.


Örülj neki, hogy nem vagy ilyen: Húgom egyik ismerősének volt lehetősége egy buli után, kb 15-16 éves lehetett. Kimentek valami domboldalra vagy töltésre tovább iszogatni páran, és ott vesztette el. Másnap ennyire emlékezett, hogy szexelt valakivel, és mikor rákérdeztek: "Valami Döme..."

21/L

2009. júl. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki ha ennyi idősen még nem feküdtél le vele. És az sem, ha egy 16 éves lány még tart a szextől. Van aki később érik és majd ha olyan fiúval találkozol, akivel kölcsönösen szeretitek egymást és aki normálisan gondolkodik és nem hagy el azért, mert nem fekszel le vele, akkor majd nem lesz benned félelem.
2009. júl. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Erkölcs és szex... nem zárják ki egymást. Ugye tudod?

Hmm... Milyen félelmet érzel? Félelem az ismeretlentől típusú, vagy már-már rettegés szintjét elérő félelmet? Mert ha nem az utóbbi, akkor az normális. Az első alkalom előtt mindenki fél egy kicsit, hogy milyen lesz, meg hogy jól menjenek a dolgok...stb. De a kíváncsiság mégis ráveszi az embert hogy kipróbálja, a félelem nem tarthat valaki vissza attól hogy a szerelmével lefeküdjön. Mert az már nem normális. A legutóbbi barátodat mennyire szeretted? Feltételezem nem nagyon, és rövid kapcsolatotok volt, a srác meg elég hamar ágyba akart vinni. Ha így van, helyesnek tartom hogy nem-et mondtál. Viszont ha lesz egy igazi szerelmed... ne utasítsd vissza mert ha így teszel, egyik kapcsolatodnak sem lesz jövője.

2009. júl. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszi azoknak akik eddig írtak, segítettetek ezekkel a gondolatokkal :)

-egyik válaszolónak írnám, hogy nem azért nem feküdtem le vele, mert nem szerettem kellően, hanem azért, mert három évvel ezelőtt "jártam" már vele pár hónapig és megcsalt :(

2009. júl. 26. 21:03
 7/11 anonim ***** válasza:
Három évvel ezelőtt?? De hiszen akkor még gyerek voltál? Még nem vagy érett a szexre egész egyszerűen és azért, hogy nehogy megint elhagyjon, ne feküdj le vele. 16 évesen még nem szükséges ágyba bújni senkivel.
2009. júl. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

"16 évesen még nem szükséges ágyba bújni senkivel"


Később sem

2009. júl. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj. Jobb ha "félsz" mintha olyan lennél mint a mostani 16 évesek. Bár nem kell tőle félni, nem rossz dolog az;) De ha te úgy érzed, hogy várnál még vele akkor semmi baj.
2009. júl. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszokat :)
2009. júl. 28. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!