Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogy szokjon törpepapagájom...

Hogy szokjon törpepapagájom kezemhez?

Figyelt kérdés

Fiú papagájom Egon,sajnos fél amikor benyulok etetni... Lassan szoktam benyulni ne hogy megijedjen..

Mit ajánlotok hogy szoktasam kezemhez? (3 hónapos)



2012. júl. 21. 14:29
 1/5 A kérdező kommentje:
sajnos azt se engedi hogy megsimogassam mert elkezd csipogni aztán elszáll :(
2012. júl. 21. 14:37
 2/5 A kérdező kommentje:
ja és még: depresziós? mert nincs társa makd későb lesz de sajnos egfojtba a kaéitkában ide oda mászkál ami szerintem nem természetes ....
2012. júl. 21. 16:26
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet hogy nem tűri a bezártságot.. és ha a kezedhez akarod szoktatni akkor hüvelyk és mutató ujjaddal fogj valami olyan ennivalót amit szeret és ne közelíts felé a kezeddel,hagyd hogy hátha odamegy. lehet hogy napokba is beletelik mire elveszi az ujjaid közül az ételet. ha ez nem igazán működik akkor hagyd ki az egyik etetést hogy éhes legyen és akkor talán hamarabb elveszi a kaját a újjaid közül :) sok szerncsét.majd írj hogy sikerült-e.
2012. júl. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kööszönöm :)
2012. júl. 22. 11:14
 5/5 A kérdező kommentje:
ööhh.. megpobáltam.. nem jön közel azzal semmi baj csak miután elmentem nagyokat csipogot. miért? bocsánat hogy sokat kérdezek csak új vagyok a papagáj témában.. régen volt hullámos-unk
2012. júl. 22. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!