Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ha megfogom a hullámos papagáj...

Ha megfogom a hullámos papagájomat és kiveszem, akkor jobban a kezemhez szokik ha édesgetem, vagy inkább félni fog?

Figyelt kérdés
6 hónapos korában került hozzám, 6 hónapja meg van és nem igazán szelíd.
2011. júl. 8. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
ne vedd ki mert úgyis elengeded, mert megfog csípni.
2011. júl. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
volt már amikor a kezembe volt, csípkedett, simogattam egy kicsit a fejét és utána megnyugodott.
2011. júl. 8. 15:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ettől a módszertől, csak megutált a papagájom :S
2011. júl. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha megfogod akkor csak megutálja a kezedet szerintem. Etesd kézből, beszélj hozzá, állítsd az ujjadra,stb. hogy megkedveljen. Bár megjegyzem hogy én ezek mellett naponta párszor megfogtam a hullámosomat kesztyűben(azért nem puszta kézzel mert nem azt akartam hogy megutáljon hanem azt hogy megszokja a megfogást) amikor szelídítettem. Az lett az eredménye hogy ha kint van mindig belebújik a kezembe pihenni,aludni és békésen eltűri ha megfogom a puszta kezemmel egymás után akár tízszer is vagy ha 10 percig folyamatosan fogom pl.amikor levágom a karmait. De persze nem biztos hogy a tiédre is ilyen jó hatással lesz a megfogás.
2011. júl. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!