Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Tegnap találtam egy törött...

Tegnap találtam egy törött szárnyú sarlós fecskét, elvittem az állatkorházba de azt mondták nem hagyhatom ott. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Ha eltudnátok látni, egy pár hasznos tanáccsal hogy mi tévők legyünk azt megköszönném.
2012. júl. 23. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Fáslizd be a szárnyát és az állat boltba vannak papagáj v lehet h még fecske étel is van vegyél és vizet is tegyél be neki. arra is figyelj h ne mozgassa a szárnyát.
2012. júl. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 pikkpak válasza:
Hali, csak repülő rovarokkal táplálkozik a fecske. Én is most vigyázok egyre, lisztkukacot kap, /díszállat kereskedésekben kapni/ meg fogok neki legyet, kisebb szitakötőt ilyesmi..., és ezeket egy kis csipesszel adom oda neki.
2012. júl. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Legyet nem eszik hiába fogtam neki, talán egy szárnyas hangyát ha evett. Hogy nyitod ki a csőrét ? mert nekem sehogyse akarja és igy nem tudom beletenni neki
2012. júl. 25. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!