Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nem tudom hogy vegyek rá...

Nem tudom hogy vegyek rá szüleimet a hullámos papagáj eldöntöttek hogy nem engednek meg semmi kis kedvencet. Nem tom mit csináljak szerintetek?

Figyelt kérdés
azt mondja anyukám hogy hangos.de amikor elkezdenék magyarázkodni hogy ha letakarom nem rikácsol északa de amikor elkezdem ezt mondja NEM már a keresztapámat is bevontam de sehogy se sikerül elöre is kössz a válaszokat

2012. aug. 19. 13:48
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
anyukám nem oyan ha egyszer nem akkor nem
2012. aug. 23. 20:02
 12/15 anonim ***** válasza:
mutasd meg hogy felnőttél a feladathoz és MIELŐTT belevágnál a kérlelésbe olvad el Bíró Bálint Emberképzés papagájokhoz című könyvét én a másikat az Idomítás művészetét is ajánlom, nekem kékhomlokú amazonom lesz és eszembe sem jutna a megfelelő tájékozódás nélkül állatot tartani . amúgy megértelek az enyém is olyan hogy ha nem akkor nem, erre az a legjobb ha inkább bizonyítasz neki , én egy évvel ezelőtt kutyát szerettem volna mindent elolvastam róla stb. de akkor se engedte meg aztán közölte velem hogy papagájom viszont lehet felőle akár arát is tarthatnék bár az kicsit húzós lenne panelban ,miután megvettem Bíró Bálint könyveit és jobban beleástam magamat a témába rájöttem hogy sokkal jobb mint egy kutya és jobban illik hozzám na mind1 tehát az a lényeg hogy ha ezzel nem jön össze a dolog akkor se aggódj hanem keress valami mást amit megengednek és tényleg hozzád való :) remélem segítettem 13/L
2012. aug. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
köszönök mindent
2012. aug. 24. 20:22
 14/15 anonim válasza:
Én 11 vagyok nem rég kaptam egy Idei kelésű nagy sándor papagájt. ÉN azt csináltam hogy minden állathoz ami jó lenne felírtam a jót és a rosszat. Anyukám fél a szőrös állatoktól ezért a rágcsáló nem jó a kutya ugat a papagáj volt a legjobb
2012. aug. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
várj még pár évet , nekem volt egy hörcsögöm és ahogy hazahoztuk a boltból egyből játszani akartam vele így egész életében félt tőlem. most 15 évesen kaptam egy hullámos papagájt és szerintem most már elbírok vele
2012. aug. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!