Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért veszekednek a nimfapapag...

Miért veszekednek a nimfapapagájaim ha látom öket?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve, hogy együtt laknak és ha észreveszik, hogy nézem öket elkezdenek veszekedni, de elötte igazítják egymás tollát összedörzsölik a csörüket szóval ha azt hiszik nem látja senki akkor kedvesek egymáshoz. Ez miért van?
2008. máj. 11. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szelídek?Ha igen,akkor lehet,hogy azért csinálják,mert azt akarják,hogy foglalkozz velük,Ha nem vagy ott,akkor elég nekik egymás társasága.De mindketten azt szeretnék,hogy csak az egyikkel játsz.Egyébként az enyémek is szelídek,de ők néha akkor is veszekednek,amikor azt hiszik,hogy én nem látom őket.
2008. máj. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én vagyok a kérdezö. A fiú szelíd és inkább ö veszekszik. Akkor biztosan azt szeretné,hogy többet foglalkozzak vele. Köszi a választ. :)
2008. máj. 11. 12:54
 3/3 Plaga ***** válasza:
100%

Papagáj No. 1: Engem néz.

Papagáj No. 2: Ez nem igaz mert engem néz.

Papagáj No. 1: Mondom, hogy ide néz énrám!

Papagáj No. 2: Kapsz egy pofont te nyavajás!

Papagáj No. 1: Na gyere na gyere na gyere!

2010. ápr. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!