Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Papagájtartók! Ti mit tesztek,...

Papagájtartók! Ti mit tesztek, hogy a madaraitok könnyebben viseljék a hőséget?

Figyelt kérdés
Van négy madaram (3 nimfa,1 hullámos) és láttam,hogy lihegnek,a szárnyukat pedig lazán lógatták. Egyértelműen melegük volt. Tettem be nekik fürdővizet (egyébként is szoktam),de kíváncsi lennék,hogy lehet-e még valamit tenni ezen kívül...
2012. aug. 24. 22:18
 1/4 anonim válasza:

Hát az én nimfán ilyen melegbe egész nap a fürdőbe lubickol vagy a ventillátor előtt ül :)

Ha hagyod őket hogy szabadon repüljenek a lakásba, akkor nem lesz olyan melegük, feltalálják magukat :D De ha nem engeded ki őket, akkor rakj egy ventillátort a kalitka közelébe, de azért ne túl közel, ne legyen nekik túl nagy a huzat.

2012. aug. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem víz spriccelővel spricceld őket, egy kicsit lehűti őket, majd meglátod ha élvezik akkor folytasd de ne áztasd el szegény madarakat. De ha nem tetszik nekik akkor ne csináld, madara válogatja! :)
2012. aug. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A ventilátortól ember,állat egyaránt megfázhat. Ne menesd rájuk!


A fürdővízen kívül mást nem nagyon tudsz tenni. Esetleg még annyit amit a második válaszoló írt.

2012. aug. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a spriccelős dolog jó ötletnek tűnik,kipróbálom :) repülni is engedem őket kint a szobában,csak pár napja kptam egy cicát és ameddig nem szokja meg,hogy madarak is vannak vele egy légtérben addig inkább nem engedem ki őket :)
2012. aug. 25. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!