Kezdőoldal » Állatok » Madarak » . Egy kiscsirkénk maradt...

M.mónika kérdése:

. Egy kiscsirkénk maradt illetve egy törpe nyulunk! Ezért hogy ne legyenek egyedül egy ketrecbe raktuk őket de sajnos tegnap mire kimentem a kiscsirkének a nyakát kirágta a nyúl! Mit tehetünk érte?

Figyelt kérdés
Tettünk rá sebhintő port de már már csak fekszik. Sajnos állatorvoshoz vinni nincs mód. Milyen gyógyszert lehet neki adni?

2012. aug. 27. 11:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
a papgájomnak a fején volt 2 hatalmas csípés (a madár méretéhez képest) Kb 5-6 napig kenegedtem neki, amikor már csak 1 hegecske látszott. (De a csibe esetében szerintem más) Na mind 1, örülök ha segíthettem, drukkolok neki
2012. aug. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Előfordul, hogy a sok tyúk van együtt (ha unatkozik, mert nincs előttük elég zöld csipegetnivaló) kikezdik egymást, olyankor is begyógyulnak a sebek. Meglehet, hogy a csibéd is felgyógyul, de a kutyádat "rendre taníthatnád"!!!
2012. aug. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:

Nálunk még nem fordult elő ilyen eset, de ajánlom, hogy adj neki foghagymát. A betegségre általában jó, ilyen esetben a mi tyúkjaink legtöbbször felgyógyultak, naponta 3-5x adtunk nekik egy kis cikket, apróra vágva.

Remélem, hogy meg fog gyógyulni a kiscsirke!

2012. aug. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Te azt mondtad, s nyúl kirúgta a madár nyakát. Minek tennél a nyakára sebfertőtlenítőt, meg gyógyszereznéd, ha a gond az, hogy kitört a nyaka?
2012. aug. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nem jól olvastad: kirágta és nem kirúgta!
2012. aug. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Bocsi!
2012. aug. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Nem kirúgta hanem kirágta....!! -.-

Az a jó h tudunk olvasni

2012. aug. 28. 08:15
 18/20 anonim ***** válasza:
56%
Ne legyél már állatkínzó. Az a csibe napok óta szenved te értetlen. csapj rá a fejére valamivel és kész. vége a szenvedésnek. Milyen bepantenezés meg hasonló f@szságok???
2012. aug. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Na ide figyelj!

Mikor még egy kis esélyt is látok arra hogy túlélje és életben maradjon BIZTOSAN nem fogom agyon csapni vagy hasonló dolgokat! És mi van akkor ha túléli? Akkor feleslegesen vettem el az életét!

2012. aug. 28. 12:03
 20/20 Ricsikee1997 ***** válasza:
már bocs de milyen logika alapján raktál össze egy nyulat meg egy csibét? nincs sok logika bene....
2013. ápr. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!