Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Megyek a Rockmaratonra úgy...

Megyek a Rockmaratonra úgy néz ki hogy egyedül sajnos. Szerintetek mit lehet csinálni egész nap a koncertekig?

Figyelt kérdés
Oké hogy este már koncerteken tombolok de addig mit csinálok?Van ott más szórakozási lehetőség napközben?Vagy mindenki józanodik :D?Ti mit szoktatok?
2012. ápr. 23. 00:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Csajozz.
2012. ápr. 23. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mondanám, hogy gyere velünk, mi haverommal megyünk ketten, egy harmadik ember mindig jól jön :D

Esetleg írhatsz privátot :))

2012. ápr. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem el, hogy ne tudnál egy társasághoz csatlakozni akár a helyszínen. Engem 5 éve szólított le egy baráti társaság, azóta együtt járunk Rockmaratonra :) 1000%, hogy bele akadsz szimpatikus emberekbe :)
2012. ápr. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Alszol, eszel, napozol, megnézed a környékben a kocsmákat.

Meg amúgy is, szoktak lenni mindenféle dolgok, ilyen-olyan kitelepült sátras dolgok, pl. a bulisegély sátor mindig ott szokott lenni, én ott imádok teszteket kitölteni :D Adnak érte ingyen kotont :D

Ha meg nagyon unatkozol, felszállsz a buszra és bemész Pécsre, ott is lehet jönni-menni.

2012. ápr. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket ,hát a csajozás kilőve(én is csaj vagyok :D)...
2012. ápr. 24. 19:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Valamelyik nap kimegyek én is, nyugodtan csapódj hozzánk, ha nem akad addig társaságod :)
2012. ápr. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Hidd el, hogy azonnal találsz megfelelő embereket :) de ha gondolod segíthetek lány vagyok és elég nagy társasággal megyek ;)


és szerintem egyedül nem akkora élmény :P

2012. máj. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Látom, hogy tavalyi kérdés, de megkérdezhetem milyen volt?:D Meg, hogy milyen idős voltál?
2013. ápr. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!