Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hegyi papagáj mellé milyen...

Hegyi papagáj mellé milyen másik papagájt lehet tenni?

Figyelt kérdés
pl hullámost vagy nimfát lehet-e?

2012. szept. 8. 13:18
 1/10 Timberwolf ***** válasza:
A legjobban a fajtársának örülne, mint minden állat. A hullámos elég kicsi, nem ajánlanám mellé. Ha mindenképpen más fajjal szeretnéd összetenni, akkor a nimfával inkább és az egyik rokon fajjal a sárgatorkú papagájjal. Persze csak ha elég nagy kalitkába/volierbe lennének.
2012. szept. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
pénzel van a baj nem a helyel.
2012. szept. 8. 20:06
 3/10 Timberwolf ***** válasza:
Aha. Megértem. Méretei miatt a nimfapapagájnál maradnék.
2012. szept. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
kicsit halkabb madár kéne
2012. szept. 9. 09:11
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha nincs rá pénzed, akkor ne is vegyél még egy madarat. Azt is etetni kell, magok, gyümölcsök, játékok, vitamin, szépia, madárhomok stb... Amúgy pedig hegyi mellé hegyit, vagy rokon fajt, mint ahogy már írták előttem. De én azt tanácsolom, hogy inkább törődj vele többet, ahelyett, hogy beújítasz még egy papagájt. Ha a pénz gond, mi lesz akkor, ha neadjisten az egyik megbetegszik és el kell vinni az állatorvoshoz?


Ne csak a magad érdekeit nézd, hanem inkább a papagájokét!

2012. szept. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vegyél akkor párt, mikor lesz pénzed egy másik hegyire, ennyi.
2012. szept. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
már van madaram elég régóta mindene megvan ami kell, de egy másik ugyanolyan madárra nem tudok mégegyszer 30 ezret kiadni (mamám meg nem is engedne mégegy ekkorát csak kisebet) és mivel suliba járok gondoltam veszek neki egy kicsi társat egy hullámost vagy nimfát mert régen a tenyésztőnél is olyanokkal volt együtt.Egyedül is megvan játszik a játékaival meg minden délután meg én játszom vele.
2012. szept. 9. 10:13
 8/10 A kérdező kommentje:
2012. szept. 9. 21:04
 9/10 anonim ***** válasza:

Akkor beszéld rá a mamádat, hogy engedje meg. A papagájok akkor érzik magukat jól, ha fajtársukkal együtt vannak, másik faj, csak pótmadárként szolgál. A 30ezres ár, az meg kissé túlzás, hegyi ára MAXIMUM 15, de az is jóindulattal.

Itt 8000Ft:

[link]

2012. szept. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Shadowvzs válasza:
nekem a nimfam megvolt vele eleg jol, a hegyi nem bantota, egymas melett ultek es a nimfa is csendes volt ha otthon voltunk (mikor nem voltam otthon akkor visibalt), csak sajnos a nimfam valami belsoszervi betegseg miatt meghalt, most az en hegyim is egyedul van, igaz nincs ropdem de mikor hazajovunk munkaba mindig kiengedjuk a hazba had repuljon :D en most arra jutottam, bar draga de egy part veszek neki amint lesz annyi penzem (es lesz hegyi is mert tenyesztonel meg csak aprilisba tojnak), bar a nimfa is irto aranyos volt mindig kovette meg minden es hihetetetlen baratsagos volt de csak a sajat fajtajaval lehet a legjobban :)
2013. ápr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!