Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Elfogadja valaha a lány...

Elfogadja valaha a lány hullámos papagájom az újonnan szerzett fiú papagájomat?

Figyelt kérdés
Körülbelül 3 hónapja vettük meg a lány papagájom, nagyon magányosnak tűnt és több helyen olvastam, hogy hiába foglalkozunk vele sokat, akkor se tudunk pótolni egy igazi fajtabeli társat, így vettünk mellé 3 hete egy fiú papagájt. A lány valamivel idősebb lehet, lehet ez is a baj, de állandóan csipkedi az újonnan jött fiút ha az enni akar, vagy szimplán megmozdul már azért támadja. Nem bántja olyan csúnyán, de oda oda csíp neki, és ugy látom nem lesz ebből sose köztük nagy "szerelem", hiába szerettünk volna jót a papagájunknak, kénytelen leszek szét választani őket. Tudok esetleg még tenni valamit hogy megkedveljék egymást, vagy előbb utóbb jóba lesznek, várjak türelmesen?Ebben kérném pár tapasztaltabb papagájostól a tanácsot.Köszi előre is!

2012. szept. 12. 21:52
 1/10 A kérdező kommentje:

Egyébként itt van a két papagájomról a kép, érdekes módon ha kiengedem őket, hogy repülgessenek (kb egy hete engedtem őket ki együtt először), akkor egy helyre repülnek, és ritkán csíp oda a lány.


[link]

2012. szept. 12. 23:20
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia!A tanáromnak is igy volt.Volt egy lányh.papagája.Szomoru volt ezért vettek neki egy fiut.Először folyt a csata köztük .Most pedig annyira szerelmesek hogy nem lehet szétválasztani öket.A csipkedés természetes .Attol függ ha látnám őket lehet hogy más lenne a véleményem.Miért nem veszel neki egyett???Am szépek !!
2012. szept. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Remélem az enyémeim is megbarátkoznak egymással :-) Mire gondolsz, mit "miért nem veszek egyet?" ?
2012. szept. 14. 11:07
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát egy fiut neki.Vagy vedd meg ezt ha kijönnek egymással.Majd meglátod hogy fogcsicseregni ha rá talál a szerelem.De ebben az az egy a rossz hogy csak a másikkal foglalkozik majd.Nekem is voltak és nagyon szerettem öket.
2012. szept. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Megvettük pont ez a lényeg, hogy megvettünk egy hullámos papagájt is kb 3-4 hete és nem jönnek ki egymással, egy ketrecben vannak. Még egy papagáj hiányozna közéjük.. :P
2012. szept. 14. 18:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Xxxd:-P bocsi ezt nem tudtam
2012. szept. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Semmi baj, lehet én is érthetetlenül írtam le a kérdést :-D
2012. szept. 14. 19:22
 8/10 anonim ***** válasza:
Menny idos vagy??!!Fiu vagy lany??!
2012. szept. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

hmm...ez milyen kérdés!? :-)

Végül is nem titok..nő vagyok és 24 éves :-)

2012. szept. 14. 20:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is nő vagyok csak 14 éves xxxdd
2012. szept. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!