Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 197centi vagyok lány létemre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

197centi vagyok lány létemre, és szeretem a magas sarkút. Lesz valaha párom?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 23:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
én meg 204 vagyok és fiú. szia :)
2012. jan. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
57%
ha nem kamu, akkor érdekelne. komolyan. nem látta még ekkora lányt.
2012. jan. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Nazira ***** válasza:
82%
Az igen:D Ha tényleg olyan magas vagy. Ez nem befolyásolja annyira ha valaki beléd szeret láttunk már ilyet:) Biztosan lesz párod csak kicsit nehezebb lesz így megtalálni aki elfogadja ha ő kisebb jóval.
2012. jan. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
35%
zsiráfgondozó...:D:D:D:D
2012. jan. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%

A hozzáállásodtól függ. A hozzáállásod pedig nem a legjobb jelenleg, különben ez a kérdés meg se fogalmazódott volna benned.


Kezdj el foglalkozni a gondolattal, hogy a párod esetleg nem lesz magasabb nálad.

2012. jan. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%

Azta mindenit O.o. Szerintem életembe nem láttam még ilyen magas lányt :D:D


Neviccelj, ez még vonzó is :)))

Még szép, hogy lesz! Nehogy már alaki ilyen adottságokkal ne találjon párt...


Bár sokkal nehezebb, ha nálad magasabb srácot akarsz keresni.

De amennyiben ez nem gond, simán találsz párt, probléma nélkül :):)


21F

2012. jan. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%

Ez azon is múlik, hogy mekkorák az igényeid szerintem, én 189cm vagyok, kicsit szerintem befosnék ha meglátnálak......

előnyösebb ha a férfi a magasabb, te nemtudom ezt hogy látod de a magassarkuddal egybevetve már elég ritka az a amgassag(200) , ha egyértelmű jeleket adsz valakinek megfogja próbálni, hisz vonzóak a magas nők IS!

2012. jan. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
55%
Az már tényleg magas. Én csak 195 vagyok, de az is elég sok. Igaz, hogy férfi vagyok. Magassarkúban akkor még rá lehet számolni egy 7-8 centit, annál magasabb palit meg nem könnyű találni.
2012. jan. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
55%
anyáááááááááááááááááááááááááááááád... 195 magas pasi vagyok.. neked tényleg csak egyet tudok mondani, azt is angolul: Big up! De szó szerint :D
2012. jan. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%
Téged zavar, ha alacsonyabb a srác? Mert ebben az esetben mondjuk eléggé leszűkül a kör.
2012. jan. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!