Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan vegyem rá, hogy normáli...

Hogyan vegyem rá, hogy normálisan tartsa a papagáját?

Figyelt kérdés

Az osztálytársam (10 éves) 2011be vettek egy nimfapapagájt.

egyszer kiengedték, de bérházban laknak, és majdnem kirepült az ablakon-legalábbis azt mondta nekem. Mondtam neki, hogy csukjátok be az ablakot, és reptessétek nyugottan, nem repül az egyfolytába, leszáll és ül vagy totyog. Meg mondjuk átrepül innen oda meg ilyenek. Csak hát ő egy kicsit bugyuta...mert mondtam neki, hogy ha nem reptetitek elfelejt repülni. Azt mondja: ,,De hát ő csapkodja a szárnyát a ketrecben, tud repülni!" Én meg ilyen állatimádó és állatvédő típus vagyok. Szeretném ha ez a papagáj, meg Bea is boldog lenne... Vagy ezt a kérdést fölösleges volt feltennem? :O Akkor bocsi.



2012. szept. 18. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:

fenyegesd meg hogy ha ilyen rosszul bánik vele, rájuk hívod az állatrendőrséget, sokat kell majd fizetniük, és elviszik a szüleit börtönbe, ő meg mehet az árvaházba.


mivel ő egy buta gyerek (ha valaki állatot vállal, aztán nem tartja megfelelően, vagy kínozza, az csak buta lehet) , bármit el lehet vele hitetni.

ettől majd megijed és remélhetőleg jobban fog bánni szerencsétlen papagájjal.

2012. szept. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%

Húú, nekem jobb sztorim van... -.-


Előző sulimban volt egy osztálytársnőm, hívjuk például Annának. Én kaptam egy nimfapapagájt, és jól tartjuk, (először Csőrike volt, de azóta Csöcső lett XD egész nap szabadon van, a kijárati ajtó előtt van egy előszoba és az ajtaja, tehát kirepülni nem tud, az ablakon pedig szúnyogháló van) és egyszer elhívtam a szülinapomra, akkor találkozott Csöcsővel. Ő amúgy az a tipikus fajta, hogy anyukája egyedül neveli, és amire rámutat, azt megkapja. Pár hónapra rá kapott két hullámos papagájt, Pityukát és Gyurikát (fantáziadús, nem?) nemsokára Gyurika elpusztult. Egyszer pedig tőlem kért madáreleséget, mert nem volt!

2012. szept. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok, ejj, de értelmesen sikerült fogalmaznom... bocsi
2012. szept. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
^ Jéé, megtaláltam a régi profilomat, amikor még csak 13 voltam, jesszus xD
2019. márc. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!