Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papagájt egybe, vagy...

Hullámos papagájt egybe, vagy külön?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék majd kettő darab hullámos papagájt. Elég sokat olvastam róluk. Sokszor azt ajánlják, hogy először egy papagáj, amit kézhez szoktatok( kb. 3 hét), és csak azután vegyem meg a következő papagájt.


De én nem igazán szeretnék várni, főleg mivel kis településen élek, így elég sokat kell utaznom egy papagájért is.


Lehet egyszerre 2 hullámos papagájt venni, és azok is ugyanúgy kézhez szoktathatóak? Vagy azok nem igazán, és soha nem fognak meg szelídülni?


2012. szept. 23. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze hogy kettő is megszoktatható. Nem kell ilyennel foglalkozni, ez csak részletkérdés. Ugyanúgy megszelídül egyedül is mint ha ketten vannak.
2012. szept. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nyugodtan vegyél kettőt egyszerre!Én is úgy vettem és meg lehetett szelídíteni őket!Ugyanúgy kézhez fognak majd szokni,mintha egyet vennél!
2012. szept. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!