Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van egy tyúkom kb. egy héten...

Van egy tyúkom kb. egy héten 1x max 2x tojik de akkor olyat mint egy strucctojás vagyis én még ilyen nagy tojást nem láttam. Mi lehet vele?

Figyelt kérdés

2012. okt. 11. 18:09
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
szerinted mit csináljak vele?külön helyen is elpusztul?
2012. okt. 12. 08:59
 12/20 anonim ***** válasza:

A 2 szikü tojás nem egyenlõ a strucctojással. Hiszen a kérdezõ azt irta, hogy akkora nagyok.


Kérdezõ kérjél tanácsot állatorvostól.

2012. okt. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
nekem is van 1 tyúkom, 3napig kotkodál mire megtojik, miután megtojt akkor egy sima tojásnak a duplájánál nagyobbat is megtojik.
2012. okt. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Most hallottam szomszédomtól évtizedek óta foglalkozik tyúkokkal azt mondta nem lehet vele semmit csinálni neki is van/volt ilyen egy fél évet még kibír utána tönkremegy az állat!(megválaszoltam a saját kérdésem :) )
2012. okt. 12. 13:50
 15/20 anonim ***** válasza:

:):):)

nem ismerem a tyukok szokásait, de jól elszórakoztam.

Tényleg nem hallottam még ilyet.:)

2012. okt. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
lehet hogy neked vicces de majd akkor is nevess nagyokat mikor a boltban a pultnál 500 ft-ot fizetsz 10 db. tojásért!jó szórakozást! :)
2012. okt. 12. 14:36
 17/20 anonim válasza:
Én nem nevetek,valószínűleg tényleg megfizethetetlen drága lesz a tojás...Segítenétek?Milyen ólat lehet beszerezni,hol lehet venni,amiben nem fáznak a tyúkok?
2012. okt. 21. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Blaiseboy ***** válasza:

Szerintem a legjobb, ha építesz egyet. Nem nagy költség.

Néhány deszka meg osb lap. Nagyon nem fázósak, minél kevesebb szél érje őket, és persze száraz legyen a helyük. Persze minél jobb, melegebb helyük van, annál több tojást fognak tojni...

2012. okt. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Köszi szépen!
2012. okt. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Egy strucctojás másfél kiló... egy átlagos tyúktojás 25szerese. Kb. akkora mint egy kisebb jércike. Ekkorát "készíteni" se tudna egy tyúk.

Nálunk is volt már 96 grammos, 2, 3 szikű tojás, de már másfél év alatt mindegyik rendesen tojik! Némelyik tönkremegy, némelyik nem... Genetika.

2015. júl. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!