Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Kiket zavarnak a városi galambok?

Kiket zavarnak a városi galambok?

Figyelt kérdés

Miért zavarnak?

Hogyan védekezel ellenük?

Mit teszel ellenük?



2012. okt. 13. 23:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmit se lehet ellenük tenni, vannak és kész! Általában a sok tolluk az ürülékük és a hangjuk zavarja az embereket! Engem nem izgat ugyan is falusi vagyok!:)
2012. okt. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az én városomban nagyon sok van erre arra összegyűlve Egyedül a piszkuk zavar mert amúgy tiszták a főterek de a beton meg sétakő tiszta kaki :( meg sokszor az autók is.De amúgy nem sokat ártanak..meg egész üres lenne nélkülük minden.Amit nagyon élveznék az az lenne ha egzotikus papagájok helyettesítenék a galambokat :DD
2012. okt. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Bp-i vagyok. Itt már agresszívak is a galambok. Egyre sűrűbben kell miattuk lehúznom a fejem, és irányt vagy tempót váltanom. Bizonyos tereken már nem is lehet miattuk nyugodtan ücsörögni, vagy beszélgetni. A köztéri szobraink állapota pedig borzasztó.


Az önkormányzat rendezhetne szervezett irtást.

Komolyan lehetne venni a madáretetési tilalmat.

Sokkal több helyre lehetne tüskéket és egyéb eszközöket felszerelni a galambok ellen.


Én már tervezem, hogy teniszütővel vagy lapáttal megyek a városba, és lecsapom azt, amelyik nem repül el. Már nem is félnek az embertől. Légpuskán is gondolkodtam már, de nem akarok fegyverrel járni, illetve fegyvert tartani.

2012. okt. 14. 12:49
 4/9 anonim ***** válasza:
És akkor a döglött galambal mi lesz? Az rosszabb mint az élő! Nem kell lehúznod a fejed, meg kikerülni őket! Látnak azok, ha alacsonyan is repülnek nem fognak neked menni mert nem vakok! Ha meg az utcán mész előttük akkor feléjük menj, ha nem megy arrébb akkor max rálépsz!!!!!! És akkor megtanulja a galamb hogy az embertől fájdalom ered és menekülni fog, ennyi.
2012. okt. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A döglött galambot össze lehet szedni. FKF. Ha egy adottnál közelebb jön valami a fejedhez, te is lehúzod azt.
2012. okt. 14. 22:53
 6/9 anonim ***** válasza:
De akkor járványok törhetnek ki, vírusok! A elpusztult galamba rengeteg baktérium van!
2012. okt. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Az élőben is sok a baci. Meg a galambszarban is.

Ezért kéne szervezett irtás, és akkor a tetemeket is szervezetten lehetne takarítani.

2012. okt. 15. 21:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Minden, amit írtatok nagyon kegyetlen. Máshogy kell az ilyesmit megoldani, tisztább várost kell teremteni, a szemeteseket zárhatóvá tenni, etetést büntetni, a szemetelést is büntetni kell, és akkor mindjárt kevesebb lenne belőlük. Aki pedig szándékosan belerúg egy állatba, vagy rálép stb, azt is büntetni kell, mert aljas dolog.
2012. nov. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a varosokban olyan galambok elnek, akiket meg a romaiak hoztak be, nem vadgalambok, hazi galambok. mindig etetem öket, joguk van elni, mint ahogy nektek is.
2013. jún. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!