Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Találtam egy galambot, kiesett...

Találtam egy galambot, kiesett a fészekből, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Szóval tegnap előtt a buszmegállóban tanúja volta, hogy egy eresz alatti fészekből kiesett egy galamb. Nem tudom, mennyi idős lehet, de nem igazán tud repülni, és a hátsóját normális tollazat sincs. Nem nálam van, mert nem hozhattam haza, Anya utálja a galambokat, hanem odaadtam Apának, ő szívesen vigyáz rá. Kérdés, hogy hogyan kell gondozni, és meddig? Esetleg fel kell-e hívni valami állatkertet, vagy hasonlót, ahol befogadják, vagy akár csak megvizsgálják, hogy nem sérült-e meg az esés miatt? Kérlek segítsetek!
2012. nov. 15. 18:53
 1/3 anonim válasza:
100%
el kellene vinni az Állatkertbe. Az élet-halál házában foglalkoznak ilyen madarakkal szakszerűen. Én is vittem már oda madarat. :)
2012. nov. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Állatkertben a gazdasági bejáratnál kell bemenni, ott átveszik, nevedet, címedet felírják.
2012. nov. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha te akarod nevelni kell beszerezned valamilyen gabonafelet es azzal fel tudod nevelni.En is csinaltam ilyet.Bar ellen fog allni az etetesnek igy erővel kell megtömni de te ezt kinzasnak talalod,hidd el csak igy lehet eletbe tartani es felnevelni!
2012. nov. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!