Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Már megrendeltük a letojt...

Már megrendeltük a letojt tyúkokat a takarmányosnál azt mondta hogy november 15-16. körül jönnek de nem telefonált hogy megjöttek szerintetek mikor fog megjönni vagy miért nem jönnek?

Figyelt kérdés

2012. nov. 21. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
ne haragudj, nem is értek hozzá, csak kíváncsi vagyok: milyen az a letojt tyúk? :O
2012. nov. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

Na ez tőle kérdezd.

Egyébként nem éri meg letojt tyúkot venni, annó mi is azt hittük mekkora üzlet, pedig a tyúknak semmi íze, és tojást se képes már sokáig adni. Sokkal jobban megéri venni pár csibét és nevelni őket, és "rendes" tyúkot tartani.

2012. nov. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de tényleg erre a választ honnan tudjuk?

Esetleg hívd fel, keresd meg.....

2012. nov. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Ezzel vitatkoznék, nekem is voltak és rengeteget tojtak még utána nagyon megérte csak otthoni "használatra" vettem őket de a végén már ajándékoztam a tojásokat....sajnos ellopták őket....tehát az ízüket nem tudom milyen volt.
2012. nov. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Hát, ez sok mindentől is függ. Ha szerencséd van és kifogsz olyan tyúkokat, akiket nem zsaroltak le annyira és nem olyan idősek, akkor még jó ideig szépen tojhatnak. Egy ismerősön szerzett magának valahonnan egy nagyon jó garnitúrából, jó ideig termeltek rendesen, behozták neki az árukat és a végén finom leves lett belőlük.
2012. nov. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szólj neki!! Az isten szerelmére, ezeknek a kérdéseknek mi értelme? Unatkozol?


Amúgy meg vegyetek csibéket, és neveljétek fel őket, majd azok tojnak, arról tudod, hogy tőled van, és nincsenek agyon terhelve. Meg különben is, télre aztán nagyon megéri letojt tyúkot venni, mert hogy ilyenkor megfelelő táplálás nélkül nem igen fogsz látni sok tojást az tuttttti. De ha megveszed neki a drága kaját, akkor már ugyanott vagy mintha a boltbóó vennéd a tojást :)

2012. nov. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket vagy kérdezd meg személyesen. Lehet hogy ők meg arra várnak, hogy ti jelentkeztek majd.
2012. nov. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
a héten még benézek hozzájuk és megkérdzem
2012. nov. 22. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!