Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan rakjak ki a madaraknak...

Hogyan rakjak ki a madaraknak vizet?

Figyelt kérdés
Van több madáretetőnk, már nagyon sok idejár, de nem tudom vizet miben tegyek ki nekik mert van kutyánk, macskánk, szóval a földre nem rakhatom, ha pedig kis edényben rakom a fára az pár óra alatt befagy... Valami ötlet, hogy elég legyen naponta 1x újratölteni és addig be fagyjon?

2012. dec. 15. 14:26
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*be ne fagyjon :)
2012. dec. 15. 14:27
 2/13 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem vízre nincs szükségük, azt megoldják más forrásból, tavakból, folyókból... Elég nekik az élelem. :)
2012. dec. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Mi is tettünk ki több madáretetőt,de ez nekem eszembe sem jutott,mert minden tiszta hó, abból tudnak inni, nem?
2012. dec. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy eszükbe jutna havat enni, abból amúgy is többet kell akkor mint vízből, még hűtené is őket.. most minden úszik az eső miatt, de szerintem holnapra teljesen befagynak a pocsolyák, a tavakon is jég van..
2012. dec. 15. 14:48
 5/13 anonim ***** válasza:
70%

Ezt találtam:

[link]

2012. dec. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
24%
rakjál ki nekik pl. Almát vagy egyéb gyümölcsöt amibe van lé.:DD
2012. dec. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

A gyümölcsök ugyanúgy megfagynak a -15 fokban...

Marad a napi 2 vízcsere..

2012. dec. 15. 16:19
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Nincs szükségük vízre ilyenkor. Megoldják maguknak :)
2012. dec. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De miből oldják meg? :D Mikor befagynak már a folyók is, akkor az utolsó pocsolya is, meg minden, nem hiszem hogy könnyen találnak... na de nem ez volt a kérdés:)
2012. dec. 15. 20:29
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Istenem, nem a szaharában vagyunk hogy szomjan haljanak. Ha az lenne télen a legnagyobb bajuk a madaraknak hogy hogyan is találjanak vizet...


Amúgy meg kb cserélheted óránként is, mert úgysem, egy 1000 literes hordóba fogsz nekik vizet engedni, hanem egy tálba, ami kb az általad említett -15 fokban, 10 perc alatt meg is fagy.


Nálunk kinti papagájok is úgy kapnak, hogy reggel aztán isznak és pá. Max ha haza tudok jönni, akkor délben adok nekik megint.

2012. dec. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!