Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Baromfiak mellett lehet szép,...

Baromfiak mellett lehet szép, rendezett, füvesített a kert?

Figyelt kérdés
Ha valaki csirkéket tart, tojásáért és a húsáért, kb. 10 darabot akkor ezek mennyire "amortizálják" le a kertet? Úgy értem, hogy lehet mellettük fű, virágok, meg néhány gyümölcsfa, nem csipegetik le a termést, vagy égetik ki a füvet a székletükkel? Lehet őket szabadon tartani az egész kertben, vagy egy teljesen elkülönített rész kell nekik ahol szabadon "garázdálkodhatnak"? Egyenlőre még nincsenek csirkéim, ez egyenlőre csak elmélet, de néhány év múlva lehet, hogy sort kerítek rá :)

2012. dec. 27. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Először is nem baromfiak, hanem baromfik :)


Rengeteg csirkém volt már és van is :)


Külön rész kell nekik, mert az igazi csirke kapirgál....ha meglát egy bogarat megeszi, ha észre veszi hogy azon a helyen többen is vannak kapirgál és nem fogja érdekelni hogy az a növény ott nem 500 ft-ba került hanem 5000 ft-ba :)


Az ürülékről had ne beszéljek, mindenképp külön részt kell nekik teremteni, mert ott nyugodtabbak is..tojó helyeket kell kitenned és észre fogod venni hogy azt szeretik jobban amelyik el van rejtve :)

remélem segítettem ;) kérdezz bátran mert köztük nőttem fel ;)

2012. dec. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, hasznos volt! :)
2012. dec. 28. 20:29
 3/4 anonim válasza:

Egyet értek az előzővel , attól is függ hogy mekora helyen tartod őket. Nekünk is vannak , eleinte még megmarad a fű , de idő után már nem.

Meg csak akkor engedd ki szabadra, ha nem féltesz semmilyen növény, esetleg nem-e tud átrepülni valahova , meg ilyenek..

2013. jan. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen, és ha mégis repülne vágd le a szárny tollából :)
2013. jan. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!