Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan kell megtanítani...

Hogyan kell megtanítani beszélni a papagájt?

Figyelt kérdés
Hullámos papagáj.
2013. jan. 2. 12:34
 1/7 Krozella ***** válasza:
45%
Minden nap mondj neki egy szót, amit hallani akarsz tőle. Zsír lesz biztosan... :D
2013. jan. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kiülteted valahova a szobában és ismételsz neki egy szót többször. Amúgy is beszélsz hozzá, meg ha belépsz a szobába köszönsz, jó éjszakát kívánsz, mondod neki a nevét.

Mennyi idős a papagájod, hím vagy tojó?

Nem mindegyik tud megtanulni beszélni.

2013. jan. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én egyet már megtanítottam. Kicsi korában kell elkezdeni, és a lényeg, hogy sokat ülj mellette és érthetően ismételj egy-egy szót nagyon sokszor minden nap. Ha le van takarva a kalitka, még jobban odafigyel. Válassz ki 6-8 szót vagy rövid mondatot, és csak ezeket ismételgesd neki mindig. Kb. félév telik el, mire egyszer csak hallod, hogy mondogatja őket. Szóval kitartónak kell lenni, nem szabad feladni. Az enyém ezeket tanulta meg: ű

"Szia Rudi! Mi van? Hogy vagy? Buta vagy?" Mivel akkor én sem hittem, hogy beszélni fog és csak ezeket hallotta tőlem. :)

2013. jan. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
fiatal,de nem tudom hogy lány e vagy fiú hogy kell megállapitani
2013. jan. 2. 12:45
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
A csőre feletti részen, az orra körül, ha van fehér körben, akkor tojó, ha egyszínű, akkor hím. Fiatalon elkezded, de csak később fog beszélni, ha hím, nagyobb rá az esély.
2013. jan. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
29%
Van neki társa?Ha igen akkor sehogy,ha nincs beszélj hozzá legyen emberek között!Ha hím könnyebben sikerül!
2013. jan. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nincs
2013. jan. 3. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!